Want to use the app instead?
ProTrainer
Satsning 2021
12 x Appointments
General
Monday, October 19, 2020 - Wednesday, November 25, 2020
Vasatorp Golf Academy Rosenbergsgatan 6 254 44 Helsingborg Sweden
SEK
1,495.00
Sign up
1. Monday, October 19, 2020 1:00 PM - 2:00 PM
2. Wednesday, October 21, 2020 1:00 PM - 2:00 PM
3. Monday, October 26, 2020 1:00 PM - 2:00 PM
4. Wednesday, October 28, 2020 1:00 PM - 2:00 PM
5. Monday, November 2, 2020 1:00 PM - 2:00 PM
6. Wednesday, November 4, 2020 1:00 PM - 2:00 PM
7. Monday, November 9, 2020 1:00 PM - 2:00 PM
8. Wednesday, November 11, 2020 1:00 PM - 2:00 PM
9. Monday, November 16, 2020 1:00 PM - 2:00 PM
10. Wednesday, November 18, 2020 1:00 PM - 2:00 PM
11. Monday, November 23, 2020 1:00 PM - 2:00 PM
12. Wednesday, November 25, 2020 1:00 PM - 2:00 PM
Session Description
About the Pro
Pro Expertises
Pro Locations

Vi lär oss golfrörelsens grunder under lågsäsong för att kunna göra en långsiktig förändring. Målet är att komma förberedd till din bästa säsong någonsin 2021.